Ilość gości na stronie: 76
Ilość odwiedzin: 412698
Podstrona oglądana 7481 razy


Promocje

Obecnie posiadamy następujące promocje dotyczące ŚLUBU I WESELA

 

1 - * TYLKO TERAZ PROMOCJA "EXPRES FILM na weselu" U nas nie musisz czekać na swój film kilku miesięcy, czy kilku tygodni. Nie musisz czekać nawet kilku dni. Tylko u nas otrzymasz płytę DVD z filmem od razu na weselu. Wyobraź sobie, że wracasz w wesela czy innej imprezy i od razu oglądasz swój film. Niewiarygodne ??? Tak to mozliwe w firmie PROMEDIA NOWA. Jeśli jednak to dla Ciebie za mało to możemy Cię jeszcze zaskoczyć, nagramy w ciągu godziny 50 szt płyt DVD, które możesz rozdać swoim gościom *(opcja dostępna dodatkowo, film zawiera wyrywkowe fragmenty imprezy)

cena 1000 zł teraz 500 zł

 

2 - PROMOCJA "FOTO EXPRES": Drukowanie zdjeć na weselu. Twoi goście będą zachwyceni, będą mogli drukować zdjęcia z własnych aparatów lub telefoów komórkowych.

Foto KIOSK SONY sprawi radość Tobie i Twoim gościom !!!
Drukowanie zdjęć nigdy nie było tak proste.

cena 800 zl teraz 400 zł

 

foto kiosk na impresie

 

3 - WIDEOFILMOWANIE HD 2 KAMERY (kamera + lustrzanka cyfrowa) WEDDING CINEMA - obraz kinowy. Realizacja filmu ślubnego przez dwóch operatorów jednocześnie. Film taki jest bardzo ciekawy, wyróżnia się dużą ilością niepowtarzalnych scen z różnych planów. Operatorzy znajdują się w 2 miejscach w tym samym momencie realizując kadry, których nie da się uchwycić jedną kamerą. Opłata dotyczy drugiego operatowa kamery.

cena 1000 zł teraz 500 zł

 

4 -  CZYSTY DŹWIĘK. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się oglądając różne filmy ślubne dlaczego nie słychać wyraźnie dźwięku w filmie? przysięga w kościele jest niezrozumiała i cicha ?, a dźwięk na sali weselnej dudni i nie można rozpoznać co śpiewa zespół muzyczny?

Mamy na to wszystko sposób. Nagrywamy osobno ścieżkę dźwiękową, w kościele podłączamy się do nagłośnienia, a na sali nagrywamy dźwięk prosto od zespołu muzycznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu niezależnie czy filmowiec jest blisko czy daleko od głośników, czy stoi z boku, czy też tyłem do zespołu dźwięk w filmie jest zawsze wyraźny i ładny.

cena 500 zł teraz 250 zł

 

5 -  FILMOWANIE ŚLUBU i WESELA w 3D. NOWOŚĆ pierwsi w Koninie mamy zaszczyt zaoferować klientom możliwość filmowania teledysków, videoklipów, ślubu i wesela w technologii 3D. Nowoczesna technologia 3D zapewniająca niewiarygodnie realistyczne wrażenia z ogladania filmu. (Wybrane fragmenty z ślubu i wesela - 30 minut)

cena 3000 zł teraz 1000 zł

 

wideofilmowanie slubu w 3D

 

 

 
Fotoksięga