Ilość gości na stronie: 30
Ilość odwiedzin: 549529
Podstrona oglądana 13458 razy


Ślub w 3D

Ślub w 3D

VIDEOFILMOWANIE ŚLUBU W 3D ???? Tak to możliwe w firmie PROMEDIA NOWA

 

 

Technologia dostępna do tej pory w kinach bardzo mocno wkracza do naszych domów, Telewizory 3D słały się rzeczywistością i w każdym dużym sklepie RTV możemy zapoznać się z wieloma przykładami filmów w 3D. Ceny TV 3D, jak również odtwarzaczy Blu-Ray 3D spadły do zaskakująco niskich cen. Pojawiły się również najnowsze okulary pasywne, które kosztują zaledwie 10 zł, dzięki którym cała rodzina może cieszyć się z oglądania trójwymiarowego obrazu.

 

   NOWOŚĆ pierwsi w Koninie mamy zaszczyt zaoferować klientom możliwość filmowania teledysków, videoklipów, ślubu i wesela w technologii 3D. Technika jaką stosujemy do realizacji 3D polega na rejestracji dwóch osobnych obrazów oddalonych od siebie o kilka centymetrów, dzięki czemu kamera widzi obraz zbliżony do wzroku ludzkiego gwarantując imponujące wrażenia trójwymiarowości.

Gotowy film można otrzymać od nas w kilku wersjach:

 

1 – film 3D nagrany w technice BR 3D.  2 – film 3D nagrany w technice SIDE by SIDE ( na płycie BR lub pendrive)

 

 

  Firma Promedia Nowa jako pierwsza w koninie zaprasza wszystkich zainteresowanych do naszej siedziby, gdzie można obejrzeć przykładowe filmy wykonane w technice 3D na nowoczesnym TV 3D w specjalnych okularach polaryzacyjnych. Przyjdź i zobacz NOWY MATERIAŁ - całe wesele w 3D !  

Spotkanie można umówić dzwoniąc pod nr tel. 604 614 152   PROMEDIA NOWA Szymon Markiewicz   Al. 1 Maja 13/902 (HOTEL Konin 9p)   62-510 Konin

 

PROMOCJA "FOTO EXPRES": Tylko teraz otrzymasz dodatkowo 200 zdjęć z wesela GRATIS. Zdjęcia drukowane są expresowo, od razu na weselu czy innej imprezie. Twoi goście będą zachwyceni, będą mogli zabrać od razu zdjęcie za darmo, które wykona nasz fotograf lub będą mogli drukować za darmo swoje zdjęcia z aparatu lub tel. komórkowego.

 

Foto KIOSK SONY sprawi radość Tobie i Twoim gościom !!! Drukowanie zdjęć nigdy nie było tak proste.

 

foto kiosk na impresie

 

 

 

Pracujemy w całej Polsce, najczęściej: Poznań, Łódź, Warszawa, Konin, Koło, Turek, Bydgoszcz, Gdańsk

 

 

 
Fotoksięga