Ilość gości na stronie: 32
Ilość odwiedzin: 549533
Podstrona oglądana 4100 razy


WIDEOFILMOWANIE » Czysty dźwięk w filmie

Czysty dźwięk w filmie nagrywany prosto z miksera audio !

 dźwięk z miksera audio

Stosujemy system rejestracji dźwięku, posiadamy specjalistyczne bezprzewodowe mikrofony stereofoniczne, a także nagrywamy dźwięk bezpośrednio z miksera AUDIO zespołu Muzycznego.

Kościół- Architektura kościołów sprawia,że często spotykamy się z bardzo dużym zjawiskiem echa, a także słabym nagłośnieniem-trudno wtedy zrozumieć treść Liturgii. Jedynym rozwiązaniem w takich sytuacjach jest zastosowanie specjalistycznych mikrofonów.
 
 


SALA- Na salach weselnych filmowcy spotykają się z trudnościami związanymi z nagraniem czystego dźwięku. Problem następuje kiedy operator odwraca się tyłem do zespołu lub kiedy przechodzi na drugi koniec sali filmując bawiących się gości. Nagrywany dźwięk jest wtedy bardzo niewyraźny.
Można temu zaradzić stosując bezprzewodowe zestawy podłączone bezpośrednio do Miksera AUDIO zespołu muzycznego. Nagrywany w ten sposób dźwięk wyróżnia się czystością i dynamiką niezależnie od tego w jakim miejscu znajduje się operator.
 
Podczas montażu filmu następuje mixowanie ścieżki AUDIO 1 z kamery z nowym dźwiękiem AUDIO 2, tak aby zachować naturalny odgłos sali i podkreślić czystość i dynamikę dźwięku zespołu.

 
Fotoksięga